ÖĞRENME VE SINAV BAŞARISI

Ağu 12, 2014   //   Yazar: admin   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı

SINAV KAYGISI NEDİR? 
Genel olarak kaygı, birikmiş duyguların belli bir durum karşısında tetiklenerek, bedende titreşmesi olarak tanımlanabilir. Bu belli durumu “sınav” olarak ele alırsak, bu kaygıyı da sınav kaygısı olarak tanımlarız. Bir çok kişi için, sınava hazırlanmak, genellikle kaygı, korku, endişe, sıkıntı, gerilim, stres diye adlandırabileceğimiz bir çok duyguyu bir arada yaşatan bir durumdur.

 Kaygı bir çok açıdan, performansınızı istediğiniz şekilde kullanmanızı engeller. Çünkü adına ne dersek diyelim, kaygı, korku, stres, gerilim, endişe, bunların hepsi bedende birikmiş duygudur. Birikmiş duygu, enerjimizin düzgün akmasını engeller. Zihinsel kapasiyenizi tam olarak kullanamayız. Çünkü, bir taraftan bu duyguları bastırmaya çalışırsınız. Enerjinizin bir kısmını bu duyguları bastırmak için boş yere harcamış olursunuz. Oysa bastırmaya ihtiyaç yoktur. Birikmiş duyguları serbest bırakmanın çok kolay yolları var.Sınava rahat hazırlanmak, ve sınavda kendinizi rahat hissetmek elinizde. Sınava hazırlık programında uyguladığımız ve öğrettiğimiz tekniklerle bunu kolayca başarabileceksiniz. Programımıza katılan bir çok öğrenci bu rahatlığı yaşadı. Kendilerini her zamankinden daha motive olmuş, daha azimli, daha keyifli, enerjik, rahat ve sakin hissettiklerini belirttiler.

NASIL BİR PROGRAM UYGULUYORUZ? 

  Bu programda, Hipnoz, Oto Hipnoz, EFT, Yaş Regresyonu, Parts terapisi, gibi tekniklerler ve bazı Enerji Egzerisizleri uygulayarak, birikmiş duyguları boşaltmayı ve bilinçaltı düzeyde bir değişim sağlamayı hedefliyoruz. Aynı zamanda, öğrenciler, EFT ve oto hipnozu öğrenerek, seasnlar dışında, kendi kendilerine de uygulama yapıyorlar.

Yorum yap

Site içinde ara

Günün Motivasyon Sözü

Sonuçları değil, baslangıçları değistirmek gerekir. ALAIN

Takvim

Eylül 2019
P S Ç P C C P
« Ağu    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Yazılar