KEGEP // KENDİNİ GERÇEKLEŞTİRME PLATFORMU

Kendini Gerçekleştirme Platformu; farklı yaklaşımlarla ,bireysel ve kurumsal alanda başarılı, sağlıklı ve mutlu bir yaşam için hedefe ulaşmaya katkı sağlayacak, gelişime destek olacak, eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Tüm hizmetlerimiz, bireylerin ve kurumların hedeflerine dönük ihtiyaçlarının belirlenmesi ile özel hale getirilir; konusunda uzman eğitimci ve danışmanlarımız tarafından en etkili sonucun elde edilmesini sağlayacak şekilde uygulanmaktadır. KENDİNİ GERÇEKLEŞTİRME PLATFORMU, bireylerin ve kurumların gelişimlerine katkı sağlamanın yanı sıra onların toplumsal değer ve normlarla çatışmadan güçlü ve mutlu olmalarına destek olmak amacını taşıyan nitelikli bir kurumdur.

Vizyonumuz

Farklı yaklaşımlarla bireylerin ve kurumların başarılı, sağlıklı ve mutlu bir yaşam için hedeflerine ulaşmalarına katkıda bulunmak, etkin kişisel gelişim eğitim danışmanlık hizmetleri geliştiren kurumlar arasında fark yaratarak öncü bir kurum olmak..

Misyonumuz

Kendini Gerçekleştirme platformu, farklı yaklaşımlarla kurumların ve bireylerin başarılı, sağlıklı, mutlu bir yaşam için gelişimlerine katkı sağlayan, kuruma ve bireye özel eğitim programları geliştiren , uygulama ve danışmanlık hizmeti veren, yaşamın her alanında fark yaratan bir kurum olmayı başarmak.

Değerlerimiz

Güvenilirlik
Sevgi merkezli profesyonel yaklaşım
Kalite
Etkin çözümler
Sonuç odaklılık
Hizmet memnuniyeti

Site içinde ara

Günün Motivasyon Sözü

Sonuçları değil, baslangıçları değistirmek gerekir. ALAIN

Takvim

Şubat 2020
P S Ç P C C P
« Ağu    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Yazılar